2017. július 2. Hirdetés

2017. július 2. Szentháromság ünnepe u. 3. v.

1. Esküvő

– Tegnap fogadtak egymásnak örök hűséget Gyeskó Tamás és Gyányi Gabriella testvéreink. Isten áldása kísérje őket közös életútjukon!

– 10.30-kor: a norvég moldei evangélikus Schola Cantorum ifjúsági kórus köszöntése.
– Holnap délelőtt 10 órától nyugdíjas Bibliakör lesz a gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön 18 órától imaórát tartunk a gyülekezeti teremben

– Szeretettel ajánljuk Hírlevelünk nyári számát (melyet nem postázunk), az Evangélikus Élet legfrissebb számát (Pünkösd óta kéthetente jelenik meg, 600,- Ft-os áron) és egyéb kiadványainkat.

– A múlt vasárnapi gyógykezeltetésre meghirdetett offertórium Farkasréten 10.950,- Ft, Kelenföldön pedig 29.200,- Ft volt. A mai vasárnap offertóriuma gyülekezetünk céljait szolgálja. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Jézus mondja: „Az Emberfia azért jött, hogy megkeresse és megtartsa az elveszetett.” (Lk 19,10)