2024. 03. 17. Híreink

Böjt 5. vasárnapja

– Hétfőn 18 órától a Női kör márciusi alkalma új gyülekezeti teremen.
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra, 17 órától konfirmációi előkészítő, 18 órától a presbitérium ülése.
– Szerdán 18 órától folytatódik az Öröm a böjtben zenés sorozat Blázyné Márta szolgálatával. A részletes program megtalálható a hirdetőtáblákon és elektronikus felületeinken.
– Pénteken 16.30-tól Bibliakuckó, 18 órától Ifi.
– Szombaton 15 órától húsvéti kézműves délután a régi gyülekezeti teremben.
– Jövő vasárnap virágvasárnapi istentisztelet lesz, ahol a gyermekek virágokkal, barkákkal vonulnak be. Kérjük, hogy a gyermekek 10.20-ra érkezzenek meg a templom bejáratához. Köszönjük!

Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Ev. Élet magazint, valamint egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 13 000,- Ft, Kelenföldön 123 600,- Ft volt. A mai offertóriummal az Evangélikus Hittudományi Egyetemen zajló szolgálatot támogatjuk. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Az Emberfia, nem azért jött, hogy neki szolgáljanak, hanem hogy ő szolgáljon, és életét adja váltságul sokakért.” (Mt 20,28)