2024. 02. 25. Híreink

Böjt 2. vasárnapja

Temetés
Előző héten vettünk végső búcsút Végh András (59†) testvérünkről. Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is, él.

– Hétfőn 19.30-tól senior kör a tárgyalóban.
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra, 17 órától konfirmációi előkészítő.
– Szerdán 18 órától kezdődik az „Öröm a böjtben” zenés sorozat a tanácsteremben Bencéné Szabó Márta szolgálatával. A részletes program megtalálható a hirdetőtáblákon és elektronikus felületeinken.
– Pénteken 16.30-tól bibliakuckó lesz.
– Jövő vasárnap 9.30-tól családi istentiszteletet is tartunk.
– Idei világimanapi alkalmunkat március 7-én, csütörtök este 18 órától tartjuk az új gyülekezeti teremben.

Szolgák vagy szolgálók? címmel kedden 18 órakor lesz a magyar diakonisszák szolgálatát bemutató kiállítás megnyitója az Evangélikus Országos Múzeumban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.
– Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Ev. Élet magazint, valamint egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 12 500,- Ft, Kelenföldön és Balatonszárszón együtt 65 200,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Isten abban mutatta meg rajtunk szeretetét, hogy Krisztus már akkor meghalt értünk, amikor mi még bűnösök voltunk.” (Róm 5,8)