2024. 02. 18. Híreink

Böjt első vasárnapja

Temetés
A héten vettünk végső búcsút Dr. Széchey Béla (91) és Végh András (59†) testvéreinktől. Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is, él.

Idők jelei címmel péntektől vasárnapig ezen a hétvégén tartjuk idei balatonszárszói gyülekezeti hétvégénket.
– Ma 18 órától tartjuk az Elhívásaink c. vesperasorozat záróalkalmát Lackner Orsolya teológus-hallgató szolgálatával.
– Kedden 10 órakor Nyugdíjas bibliaóra, 17 órától konfirmációi előkészítő, 18 órától hírlevél szerkesztőségi megbeszélés.
– Szerdán 16:45-től Bibliaiskola.
– Pénteken 16:30-tól Bibliakuckó, 18 órától Ifi.
– Szombaton 15.30-tól cserkészgála lesz a tanácsteremben.

Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Ev. Élet magazint, a Bibliaolvasó útmutatót és egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 8 820,- Ft, Kelenföldön a tisztújító közgyűlés vasárnapján 83 600,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Azért jelent meg az Isten Fia, hogy az ördög munkáit lerombolja.” (1Jn 3,8b)