2024. 02. 04. Híreink

Hatvanad vasárnapja

– Konfirmandusaink Balatonszárszón vannak az egyházmegyei konfirmandus hétvégén. Gondoljunk rájuk imádságban.
– Ma este 6 órakor folytatódik az Elhívásaink c. négyalkalmas vesperasorozat az Evangélikus Hittudományi Egyetem teológus–lelkész szakos hallgatói és a 28 éves fennállását ünneplő kántorátus szolgálatával. Ma este Balázs Fanni teológus-hallgató lesz a vendégünk. Szórólap az iratterjesztésben.
– Hétfőn 18.30-kor H(étfői)IFI, egyetemisták biliaórája az új gyülekezeti teremben.
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra, 17 órától konfirmációi előkészítő, 18 órától a Kelenföld100 szerkesztő bizottság tartja soron következő ülését az új gyülekezeti teremben.
– Szerdán 16:45-től folytatódik a bibliaiskola, 19 órától XY kör.
– Pénteken 16 órától gyülekezeti farsang a tanácsteremben, 18:30-tól IFA, 19 órakor középkör.
– Február 15-én 19 órakor Nászinduló-hangverseny lesz templomunkban
– Még lehet jelentkezni a gyülekezeti hétvégére, amit két hét múlva, február 16–18-ig tartunk Balatonszárszón. Jelentkezni az iratterjesztésben található jelentkezési lapon vagy elektronikus űrlapon lehet. Témánk az Idők jelei.

– Gyülekezetünkben jövő vasárnap a 10:30-as istentiszteletet követően kerül sor a tisztújító közgyűlésre. A felkészüléshez ajánljuk a testvérek számára készült választási tájékoztatót. Esetleges kérdéseikkel bizalommal keressék lelkészeinket, felügyelőinket.
– Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Ev. Élet magazint, a Bibliaolvasó útmutatót, az Ev. naptárt és egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 16 900,- Ft, Kelenföldön pedig 49 535,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Ma, ha az ő szavát halljátok, ne keményítsétek meg a szíveteket.”  (Zsid 3,15)