2024. 01. 14. Híreink

Vízkereszt ünnepe utáni 2. vasárnap

Temetés
A héten vettünk végső búcsút Klimász János (86†) testvérünktől. Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él.

– Hétfőn 18 órától a női kör évkezdő alkalma lesz az új gyülekezeti teremben.
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra, 17 órától konfirmációi előkészítő.
– Szerdán 16:45-től bibliaiskola, 19 órától XY kör.
– Pénteken 16:30-tól bibliakuckó, 18 órától kisifi.
– Az idei ökumenikus imahét kerületünkben január 22–26. között lesz.
– Gyülekezeti hétvégénket február 16–18-ig tartunk Balatonszászón. Jelentkezni az iratterjesztésben található jelentkezési lapon vagy elektronikus formában a: https://forms.gle/diA3nyet7Y77DZRR6 linken lehet. Témánk az Idők jelei.

– Idén esedékes egyházunk hatévenkénti általános tisztújítása, így februárban 11-én a 10:30-as istentiszteletet követően kerül sor gyülekezetünkben a választó közgyűlésre. A választás előkészítése folyamatban van, hamarosan részletes összeállítást is közzéteszünk a jelöltek személyéről.
– Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Evangélikus Élet magazint, a Credo folyóirat legfrissebb számát, a Bibliaolvasó útmutatót, az Evangélikus naptárt, valamint egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 12 300,- Ft, Kelenföldön pedig 67 725,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Mi pedig valamennyien az ő teljességéből kaptunk kegyelmet kegyelemre.” (Jn 1,16)