2023. 10. 15. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 19. vasárnap

Temetés
A héten vettünk földi búcsút Kristóf Attila Kálmánné sz. Újlaki Ágnes (†73) testvérünktől. Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él (Jn 11,25).

– Hétfőn 18:30-tól a nőikör tartja októberi alkalmát az új gyülekezeti teremben.
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra. Várjuk a közösségbe az új tagokat is. 17 órakor  konfirmációi oktatás a régi gyüliteremben.
– Szerdán 16:45-től Bibliaiskola, 19:30-tól zenekari próba.
– Csütörtökön 19:30 órakor énekkari próba.
– Pénteken 16:30-tól Bibliakuckó, 18 órától Kisifi.

Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba. Gondoljunk rászoruló testvéreinkre ezekben az egyre nehezebb időkben. Aki utalna szeretne erre a kiemelten fontos célra, kérjük írja be a közleménybe: Márton ládája. Köszönjük!

Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számait, valamint egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 19 785,- Ft, Kelenföldön 63 470,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Gyógyíts meg Uram, akkor meggyógyulok, szabadíts meg, akkor megszabadulok.” (Jer 17,14)