2023. 10. 08. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 18. vasárnap

Keresztelő
Az elmúlt héten megkereszteltük Isó Sára kistestvérünket. Isten áldása kísérje őt szeretteivel együtt!

Temetés
A múlt héten vettünk földi búcsút Fizély Gábor (†78) testvérünktől. Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él (Jn 11,25).

– Holnap este 18 órától a FÉK októberi alkalmán Dr. Schöninger Róbert, a NAV főosztályvezetőhelyettese lesz vendégünk. Minden kedves érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra. Várjuk a közösségbe az új tagokat is. 17 órára hívjuk és várjuk a konfirmandusokat az induló konfirmációi oktatásra. 19:30-tól Apakör az új gyülekezeti teremben.
– Szerdán 16:45-től Bibliaiskola, 19 órától kezdődik az XY-kör új évada – két heti gyakorisággal, 19:30-tól zenekari próba.
– Csütörtökön 19:30 órakor énekkari próba.
– Pénteken 16:30-tól Bibliakuckó.
– Jövő hétvégén október 13–15. között tartjuk idei őszi gyülekezeti hétvégénket. Részletes program az őszi Hírlevelünkben, és a hirdetőtáblákon olvasható. A vasárnapi közös szeretetvendégséghez szeretettel várjuk a felajánlásokat a kihelyezett íveken, vagy emailben, telefonon.

Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számait, valamint egyéb kiadványainkat.

Perselypénz
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 16 300,- Ft, Kelenföldön pedig 95 245,- Ft volt.
Mai adományainkkal a szórványgyülekezeteket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Azt a parancsolatot is kaptuk tőle, hogy aki szereti Istent, szeresse a testvérét is.” (1Jn 4,21)