2023. 10. 01. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 17. vasárnap

– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra. Vaárjuk a közösségbe az új tagokat is.
– Szerdán 19:30-tól zenekari próba, csütörtökön 19:30 órakor énekkari próba lesz a tanácsteremben.
– Pénteken 16:30-tól Bibliakuckó, 18 órától kisifi, 19 órától középkör.
– Szombaton takarítónapot tartunk 9 órától, részletekkel kapcsolatban Gombos Katát kereshetjük.
– A konfirmációi oktatás október 10-én indul heti rendszerességgel. További részletek hirdetőtábláinkon ill. szórólapon.
– Az XY-kör új évada október 11-én indul, szerda este 19 órakor. A sorozatra két heti gyakorisággal kerül sor.
– Őszi gyülekezeti hétvégénket október 13–15. tartjuk. Részletes program a jövő héten megjelenő Hírlevelünkben, és a hirdetőtáblákon megtalálható. A vasárnapi közös szeretetvendégséghez kihelyeztük a felajánlási ívet az iratterjesztési asztalra.

Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számait, Gáncs Tamás lelkészünk Filterek nélküli mennyország című új könyvét, valamint egyéb kiadványainkat.

A mai vasárnapon vendégünk Grethe Lystad Johnsen norvég lelkésznő, aki mind a családi istentiszteleten mind a fél 11-es istentiszteleten szolgál közöttünk. A fél 11-es istentiszteleten Isó Zoltán lelkész úr kereszteli meg unokáját.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 13 260,- Ft, Kelenföldön pedig 52 430,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket, jövő heti adományainkkal pedig a szórványgyülekezeteket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Az a győzelem, amely legyőzte a világot, a mi hitünk.” (1Jn 5,4)