2023. 09. 10. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 14. vasárnap

Keresztelő
Az elmúlt héten megkereszteltük Galló Dániel kistestvérünket.
Isten áldása kísérje őt szeretteivel együtt!

– Holnap este 18 órától lesz a FÉK évkezdő alkalma az új gyt-ben.
– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra, este 18 órakor presbiteri ülés lesz.
– Szerdán 16:45 órakor a bibliaiskola évkezdő alkalma lesz az új gyt-ben, 19:30-tól zenekari próba.
– Csütörtökön 19:30 órakor tartja évkezdő alkalmát az apakör, ill. ugyanekkor énekkari próba a tanácsteremben.
– Pénteken 16:30-tól bibliakuckó lesz.
– A konfirmációi oktatás október 10-én indul heti rendszerességgel. További részletek hirdetőtábláinkon illetve szórólapon az iratterjesztésből elvihetők.

Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számait, valamint egyéb kiadványainkat.

– A Lutheránus Világszövetség szeptember 13. és 19. között Krakkóban tartja nagygyűlését, amelyen gyülekezetünkből Ittzés Klára és Pap Kinga Marjatta vesz részt munkatársként. Hordozzuk imádságban az evangélikusság világcsaládját!
– Már most hirdetjük, hogy Gáncs Tamás lelkészünk Filterek nélküli mennyország című új könyvének bemutatója szeptember 26-án kedden 17 órakor lesz az Evangélikus Országos Múzeumban. Mindenkit nagy szeretettel hívunk és várunk erre az alkalomra!

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 18 600,- Ft, Kelenföldön pedig 92 980,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Nap és pajzs az Úr, kegyelmet és dicsőséget ad az Isten. Seregeknek Ura! Boldog az ember, aki benned bízik.” (Zsolt 84,12a–13)