2023. 09. 03. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 13. vasárnap

Temetés
Földi búcsút vettünk gyülekezetünk hűséges tagjától, Rácz Miklós (†95) testvérünktől.
Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él (Jn 11,25).

– Kedden 10 órakor nyugdíjas bibliaóra, 18 órától hírlevél szerkesztőségi ülés a tárgyalóban,
19 órától kibővített elnökségi ülés ugyanott.
– Pénteken 16:30-tól bibliakuckó, 18 órától tanévkezdő ifialkalom ill. 19 órától középkör.
– A konfirmációi oktatás október 10-én indul heti rendszerességgel. További részletek hirdetőtábláinkon ill. szórólapon az iratterjesztésből elvihető.

Szeretettel ajánljuk nyári hírlevelünket, az Evangélikus Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számait, valamint egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 9 025,- Ft, Kelenföldön 51 725,- Ft volt.
Mai adományainkkal egyházunk ifjúsági munkáját támogatjuk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Jézus Krisztus mondja: „Valahányszor megtettétek ezeket akár csak eggyel is a legkisebb testvéreim közül, velem tettétek meg.” (Mt 25,40)