2023. 05. 28. Híreink

Pünkösd ünnepe

– A pünkösdhétfői örömzenélés minden érdeklődő számára nyitott, a próba 9:30-kor kezdődik. A hangszeres érdeklődőket kérjük, előre jelentkezzenek Bence Gábor kántorunknál.
– Heti alkalmainkat a szokott rendben tartjuk.
– Csütörtökön 18 órától tartjuk júniusi imaóránkat.
– Pénteken 18:30-tól az IFA tartja soron következő bibliaóráját.
– Jövő vasárnap 9.30-kor családi istentiszteletet is tartunk, ami után kávézásra, beszélgetésre hívunk mindenkit, és a Kelenzöld szervezésében ruhacserére is, amelynek keretén belül jó állapotú, de már nem használt ruháink találhatnak új gazdára – ez is nyitott minden érdeklődő felé.
– Este 6-kor pedig a kelenföldi zenei együttesek közös évzáró hangversenyére hívogatunk.
– Két hét múlva, június 11-én 10:30-kor tanévzáró istentiszteletet tartunk, ezt követően pedig piknikre hívjuk a gyülekezetet templomkertünkbe. Aznap Kelenföldön csak egy istentiszteletet tartunk. A piknikre szívesen fogadunk salátákat, illetve édes és sós süteményt.

Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo legfrissebb számait, valamint egyéb kiadványainkat.

Perselypénz
Múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 14.000,- Ft, Kelenföldön a konfirmációs adományokkal együtt pedig 176.815,- Ft volt. Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.  Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!
Farkasréti templomunk tetőfelújítására külön adományokat szívesen fogadunk testvéreinktől.

Pünkösd ünnepének igéje:
Nem hatalommal és nem erőszakkal, hanem az én lelkemmel!– mondja a Seregek Ura.” (Zak 6,4)