2023. 05. 14. Híreink

Keresztelő
A múlt vasárnap megkereszteltük Tani Linda, Szemző Lili és Szemző Luca kistestvéreinket. Isten áldása kísérje őket szeretteikkel együtt!

– Ma 18:00-kor tartjuk a tanév utolsó könnyűzenés úrvacsorás istentiszteletét a  Közel zenekar szolgálatával, erre is mindenkit szeretettel várunk.
– Heti alkalmainkat a szokott rendben tartjuk.
– Hétfőn 18 órától a Nőikör tartja májusi alkalmát, 19:00-től XY (fiatal felnőttek köre) lesz az irodában.
– Kedden 10:00-től baba-mama kört tartunk a régi gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön, Mennybemenetel ünnepén este 18 órakor tartunk istentiszteletet.
– Pénteken bibliakuckó lesz 16:30.tól a régi gyülekezeti teremben.
– Konfirmandusaink beszámolója jövő szombaton 10 órától lesz tanácstermünkben, várjuk a gyülekezetet erre. A konfirmáció vasárnap, a 10:30-as istentiszteleten lesz. A presbitertestvéreket szeretettel hívjuk 10:15-re az irodák előtti folyósóra a közös bevonuláshoz.

Még lehet nyilatkozni az adóbevallásoknál az 1% felajánlásáról. Kérjük, akinek kell adóbevallást beadnia és 0,- Ft a befizetendő adója, az is tegyen nyilatkozatot az evangélikus egyház részére, mert a létszám is számít!

Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számait, valamint egyéb kiadványainkat.

Perselypénz
Múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 20 600,- Ft, Kelenföldön pedig 67 815,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Áldott legyen Isten, mert nem utasította el imádságomat, szeretetét nem vonta meg tőlem.” (Zsolt 66,20)