2023. 04. 30. Híreink

Húsvét ünnepe utáni 3. vasárnap

Temetés
Az elmúlt héten vettünk végső búcsút Kasparek Pál (†77) testvérünktől. Jézus Krisztus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él.

– Kedden 10 órakor bibliaóra, 17 órától konfirmációi előkészítő.
– Szerdán 16:45 órától Bibliaiskola az új gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön 18 órától kisifi az irodában, imaóra az új gyülekezeti teremben.
– Pénteken 16:30-tól bibliakuckó a régi gyülekezeti teremben.
– Vasárnap családi istentisztelet 9.30-tól, utána FONÓ a KelenZöld szervezésében.
– Az idei „Találkozó Veled” egyházkerületi nap május 13-án Csömörön kerül megrendezésre. A programról a kihelyezett plakáton tájékozódhatnak. Regisztrálni a levelezőlistákra kiküldött linken, illetve május 7-ig a kihelyezett jelentkezési lapokon is lehet.

– Felhívjuk a figyelmet a Márton ládája ételdobozra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Evangélikus Élet magazin és a Credo folyóirat legfrissebb számait és egyéb kiadványainkat.

Perselypénz
Köszönettel hirdetjük, hogy az elmúlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 26 500,- Ft, Kelenföldön 87 215,- Ft volt. Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Jövő vasárnap az egyházzenét támogató országosan meghirdetett gyűjtéshez csatlakozik gyülekezetünk is.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Ha valaki Krisztusban van, új teremtés az: a régi elmúlt, és íme: új jött létre.” (2 Kor 5, 17)