2015. október 11. Hirdetés

2015. október 11. Szentháromság ü. u. 19. v.

1. Keresztelés
– Az elmúlt héten megkereszteltük Nosz Nóra Lili és Gombos Vivien kistestvéreinket. Isten áldása kísérje megkeresztelt testvéreinket és szeretteiket!
– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaóra lesz a gyülekezeti teremben, este 19 órától pedig a Férfi klub (FÉK) alkalmán Kiss János energiareferens Környezetvédelem! – Teremtésvédelem? címmel tart bevezető előadást.
– Kedden 10 órakor Kismamakör lesz
– Kedden 17 órakor konfirmációi oktatás, este 19 órától pedig Szenior Férfi Kör lesz a gyülekezeti teremben
– Szerdán 16.45 órakor Bibliaiskola a gyülekezeti teremben.
– Pénteken 16 órától kisifi lesz a gyülekezeti teremben

– A jövő hétvégén tartjuk idei Őszi gyülekezeti hétvégénket (ŐGyH) – (szórólap). A hétvége keretében pénteken a Láthatatlan Színház előadására kerül sor 17.30-tól. Szombaton 10 órától Farkasréten(!) tartunk előadással egybekötött alkalmat, ahol Kertész Botond tart előadást reformáció és nemzet témakörében. Este 19 órától egyházzenei hangverseny lesz. Igét hirdet: Bence Áron lelkész.
– Vasárnap, a szokott módon ilyenkor Kelenföldön csak 10.30 órakor tartunk ünnepi istentiszteletet, melyen Gáncs Péter elnök-püspök szolgál igehirdetéssel, melyet közös ebéd-agapé követ a tanácsteremben, melyre mindenkit szeretettel hívunk! Várjuk a ételfelajánlásokat (ívek az iratterjesztési asztalon). Köszönjük!
– A hétvégéhez kapcsolódóan megtekinthető Kondor Attila A látható határa című kamara-kiállítása a tanácsteremben (nov 28-ig)
– A testvérek figyelmébe ajánljuk az Evangélikus Élet és egyéb kiadványainkat.
– Az elmúlt offertóriuma Farkasréten 14.160,- Ft, Kelenföldön pedig 58.310,- Ft volt. A mai adományokkal gyülekezetünket támogatjuk. A jókedvű adakozót szereti az Isten! (2Kor 9,7)

A hét igéje: Gyógyíts meg, Uram, akkor meggyógyulok, szabadíts meg, akkor megszabadulok. (Jer 17,14)