2014. október 26. Hirdetés

2014. október 26. Szentháromság ü. u. 19. vasárnap

1. Keresztelés
– Az elmúlt héten megkereszteltük Juhász Bendegúz kistestvérünket. Isten áldása legyen megkeresztelt testvéreinken és szeretteiken!

– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaórát tartunk.
– Szerdán 16.45-kor a Bibliaiskola tartja alkalmát a gyülekezeti teremben.
– Október 31-én este 18 órakor ökumenikus reformációi istentiszteletet tartunk templomunkban. Igét hirdet: Molnár Sándor református lelkipásztor
– November 1-én, szombaton du. 16 órakor pedig megemlékező istentisztelet lesz Farkasréten.
– Jövő vasárnap, november 2-án 9.30-tól családi istentiszteletet is tartunk

– Az Evangélikus Élet legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.

4. Egyéb
– Gyülekezetünk lelkészházaspárja ezen a hétvégén előadással és igehirdetéssel szolgál sepsiszentgyörgyi testvérgyülekezetünkben.

– Köszönetet mondunk a múlt vasárnapi offertóriumért, mely Fréten 9.570,-Ft, a Bocskai úton 60.725,-Ft volt. A mai adományainkkal a Biblia terjesztését támogatjuk. A jókedvű adakozót szereti és megáldja az Isten! (2Kor 9,7)

A hét igéje:  Gyógyíts meg, Uram, akkor meggyógyulok, szabadíts meg, akkor megszabadulok. (Jer 17,14)