2013. november 10. Hirdetés

2013. november 10. Szth. ünnepe u. u. előtti megelőző vasárnap

1. Keresztelés:

– Az elmúlt héten megkereszteltük Bárány Dávid Gábor Márton és Gyenes Natasa kistestvéreinket. A Mindenható Isten őrizze őket szüleikkel együtt!

2. Temetés:

– Az elmúlt héten búcsúztunk el Kemencei Mihály (†84) testvérünktől. (Megemlékezés fél 11-kor). Boldogok a halottak, akik az Úrban haltak meg!

3. Alkalmaink:

¬- Hétfő délután 5 órakor konfirmációi oktatás lesz a gyülekezeti teremben
– Kedden délelőtt 10 órától kismamakört tartunk
– Kedden 18 órától a Katechetikai Bizottság megbeszélése lesz a tanácsteremben, 19 órától pedig Hírlevél szerkesztőségi megbeszélést tartunk a lelkészi hivatalban
– Szerdán 16.45 órakor bibliaiskola, melyen folytatjuk a Jelenések könyvének megismerését.
– Jövő vasárnap, november 17.-én a fél 11-kor kezdődő zenés istentiszteleten idei konfirmandusaink fognak bemutatkozni, szolgálni.

4. Iratterjesztés:

– Az Evangélikus Élet legfrissebb számát, Csorba István Zenehíd című szonett-könyvét valamint Szeverényi János Nagyobb a szívünknél című igehirdetés-kötetét ajánljuk a testvérek figyelmébe.

5. Offertórium:

– Az elmúlt heti offertórium, Fréten 8.620,-Ft, a Bocskai úton 57.790,-Ft volt. A mai offertórium a gyülekezet céljait szolgálja. Isten áldása legyen az adományokon és az adakozókon egyaránt!

A hét igéje: „Íme, most van a kegyelem ideje! Íme, most van az üdvösség napja!”(2 Kor 6,2)