Kelenföldi Evangélikus Gyülekezet - Hol vagyunk

2013. szeptember 8. Hirdetés

2013. szeptember 8. Szentháromság ünnepe u. 15. vasárnap

1. Temetés: Az elmúlt héten búcsúztunk el Csepela Árpád (83†) testvérünktől. (Megemlékezés fél 11-kor). Boldogok a halottak, akik az Úrban haltak meg!

2. Alkalmaink:
– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaóra lesz a gyülekezeti teremben.
– Holnap este 19.30-tól lesz a FIFA (Fiatal Felnőttek A.) tanévkezdő alkalma.
– Kedden este 18 órakor presbiteri ülés lesz a tanácsteremben
– Szerdán 16.45 órakor kezdődik a Bibliaiskola kezdő alkalma.
– Pénteken 19 órától lesz a Középkör tanévkezdő alkalma
– Szombaton, a korábbi évekhez hasonlóan, idén is megrendezzük a Nyitott Templomok Éjszakáját, melynek mottója: Asszonyok, szentségek, imák. A részletes program olvasható a hirdetőtáblákon, a honlapon illetve az iratterjesztés asztaláról szórólapon elvihető.
– Konfirmációi oktatásra, hittanórára hívjuk gyülekezetünk gyermekeit. Az első konfirmációi óra szeptember 16-án, hétfőn, délután 5 órakor lesz a gyülekezeti teremben. Várjuk a gyermekek jelentkezését.

3. Iratterjesztés:
– Az Evangélikus Élet és a Credo evangélikus folyóirat legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.

4. Egyéb:
– Gyülekezetünk diakóniai-látogatói csoportja új munkatársakat keres. Érdeklődni Missura Tiborné testvérünknél lehet.

5. Offertórium:
– A múlt vasárnap offertóriuma Fréten 9.405,- Ft, a Bocskai úton pedig, 45.875.-Ft volt. A mai offertórium a gyülekezet céljait szolgálja. Már most hirdetjük, hogy a jövő heti kötelező offertórium a szórvány-gyülekezetek megsegítésére szolgáló offertórium lesz. Isten áldása legyen az adományokon és az adakozókon egyaránt!

A hét igéje így szól hozzánk: Minden gondotokat Őreá vessétek, mert neki gondja van rátok. (1Pt 5.7)