2017. április 23.

2017. április 23. Húsvét ü. u. 1. v.

– Ezen a hétvégén tartjuk Reformáció anno címmel az idei tavaszi gyülekezeti hétvégénket Balatonszárszón. A résztvevők ma de. 10 órakor a siófoki evangélikus templomban vesznek részt istentiszteleten.
– Hétfőn délelőtt 10 órakor nyugdíjas Bibliaóra, este 18.30-tól a Női kör alkalma a gyülekezeti teremben.
– Kedden délután 16.45 órakor konfirmációi oktatás, 18 órakor képviselő-testületi ülés a tanácsteremben.
– Szerdán 16.45 órakor Bibliaiskola a gyülekezeti teremben. 19 órától Nagyifi a hittanteremben.
– Pénteken 16 órától Kisifi a gyülekezeti teremben.

– Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat.

– Köszönetet mondunk a húsvéti ünnepi offertóriumért (Nagyszerdától-Húsvét 2. napjáig), mely Farkasréten 38.525,- Ft, Kelenföldön pedig 303.180,- Ft volt. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Áldott a mi Urunk Jézus Krisztus Istene és Atyja, aki nagy irgalmából újjászült minket Jézus Krisztusnak a halottak közül való feltámadása által élő reménységre. (1Pt 1,3)