2017. január 29. Hirdetés

2017. január 29. Vízkereszt ü. u. 4. v.

– Ma délután 16 órakor a Leprások Világnapja alkalmából központi ünnepséget tartunk az Újpesti Baptista templomban. Részletek a hirdetőtáblákon.
– Holnap 10 órakor Nyugdíjas bibliaóra lesz a gyülekezeti teremben.
– Kedden délután 16.45 órakor konfirmációi oktatás lesz.
– Szerdán 16.45-től Bibliaiskola, 19 órától Nagyifi lesz a gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön 18 órától Imaóra lesz a gyülekezeti teremben.
– Pénteken 16 órától a Kisifi tartja alkalmát a gyülekezeti teremben, 18.30-tól pedig az Istentiszteleti felolvasók (IFA) bibliaköre az irodában.
– Jövő vasárnap 9.30-tól családi istentiszteletet is tartunk.

– Az Evangélikus Élet legújabb számát, a 2017-es gyülekezeti, gyermekrajzos naptárunkat (600,- Ft), az Útmutatót, Evangélikus Naptárt, és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.

– Hálát adunk a múlt heti offertóriumért, mely Farkaréten 9.350, – Ft, Kelenföldön 40.995,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Legyen Isten áldása az adakozókon és az adományokon egyaránt!

A hét igéje: „Gyertek és lássátok Isten tetteit! Félelmetesek dolgai az emberek között.”  (Zsolt 66, 5)