2022. 08. 28. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 11. vasárnap

– Csütörtökön 18 órától Imaóra lesz az új gyülekezeti teremben.
– Pénteken 18:30-tól az IFA évkezdő alkalma.
– Vasárnap tanévkezdő családi-istentiszteletet tartunk fél 10-kor.

– Gyülekezetünk a kapcsolattartási adatokban frissítést végezünk, ehhez kérjük a gyülekezet tagjait, hogy a kelenadat.lutheran.hu címen vagy papír űrlapon adják meg adataikat. A papíron kitöltött űrlapokat juttassák el a lelkészi hivatalba, vagy hozzák el a templomba.
– Az ukrajnai háborús helyzetben szenvedők megsegítésére a perselypenz.hu oldalon vagy az Ökumenikus Segélyszervezeten keresztül utalhatunk adományokat.
– Környezetünkben lévő rászorultakon a Márton ládája ételdobozunkkal tudunk segíteni, amelybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk nyári hírlevelünket, az Evangélikus Élet magazin legfrissebb számát, valamint az iratterjesztés egyéb kiadványait.

Adományok
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 22 000,- Ft, Kelenföldön 59 200,- Ft volt.
Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatunk.
Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Isten a gőgösöknek ellenáll,az alázatosoknak pedig kegyelmet ad.” (1Pt 5,5)