2021. 08. 01. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 9. vasárnap

Keresztelés

Pénteken megkereszteltük Bukucs Tamara kistestvérünket. Isten áldása kísérje őt szeretteivel együtt!

Temetés
Elkísértük utolsó földi útjára Doncsecs Ildikó (50†) testvérünket. Jézus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él.

Felhívjuk a figyelmet online áhítatainkra (Nyári igei gondolatok tíz részes áhítat-sorozat), valamint a Márton ládája ételdobozunkra is, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk Hírlevelünk nyári számát, az Ev. Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számát, valamint egyéb kiadványainkat.

Adományok
A múlt hétvége (júl 24-25.) perselypénze Farkasréten 7.000,- Ft, Kelenföldön pedig 48.455,-Ft volt. Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

„Jézus mondja: Akinek sokat adtak, attól sokat kívánnak, és akire sokat bíztak, attól többet kérnek számon.” (Lk 12,48b)