2021. 05. 02. Híreink

Húsvét ünnepe utáni 4. vasárnap (Cantate)

Megemlékezés
Elkísértük utolsó földi útjára Maginyecz Andrea (53†), Dr. Hullán Tibor (85†), Benedek Irma Ágnes (65†) és Mega Dániel (68†) testvéreinket. Jézus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él.

• Szerdán 18 órakor indul négy részes online bibliakör sorozatunk. Témánk a Kolossé levél lesz. A zoomos linket az alkalom előtt kiküldjük gyülekezeti listáinkra. A belépéshez előzetes regisztrációra nincs szükség.
• Pénteken 18 órától online Ifióra.

Felhívjuk a figyelmet online zenés áhítatainkra, a kelenföldi bibliakuckó elnevezésű online gyermekbibliakörünkre (amit szombatonként osztunk meg), valamint a „Márton ládája” ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a lelkészi hivatalba vagy a ládába helyezve.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Ev. Élet és a Credo folyóirat legfrissebb számát, valamint egyéb kiadványainkat.

Perselypénz
Köszönetet mondunk a testvéreknek az előző hetekben átutalt perselypénzekért. A mai adományainkkal is gyülekezetünket támogatjuk. Isten áldása kísérje az adakozókat és az adományokat egyaránt!

„Énekeljetek az Úrnak új éneket, mert csodákat tett, és jobbja szabadulást szerzett!” (Zsolt 98,1)