2020. 09. 27. Híreink

Szentháromság ünnepe utáni 16. vasárnap

Temetés
Elkísértük utolsó földi útjára Czunyi Sándorné sz. Varga Irma (78†), Stráner Zoltán (81†) és Dr. Nagy Kornél (67†) testvéreinket.
Jézus mondja: Én vagyok a feltámadás és az élet, aki hisz énbennem, ha meghal is él.

Keresztelő
Tegnap részesült a keresztségben Pusztay Jázmin kistestvérünk.
A Mindenható Isten áldása kísérje őt szeretteivel együtt!

Esküvő
Az múlt héten fogadtak egymásnak örök hűséget Decmann Ábel és Sági Viktória testvéreink.
A Mindenható áldása kísérje őket közös életútjukon!

• Kedden 10 órakor Kismamakör a templomkertben.
• Pénteken 16 órakor Ifióra, 18 órakor Lakásifi.
• Jövő vasárnap 10.30-kor gyermek-istentiszteletet is tartunk a templomkertben.
• Szintén jövő vasárnap a 10.30-as istentisztelet után, 11.30-kor megismételt képviselő testületi ülést tartunk, ahol SZMSZ-módosítások mellett új kántor és új ifjúsági munkatárs megválasztására is sor kerül.
• Felhívjuk a figyelmet online zenés áhítatainkra, melyeket Youtube-csatornánkra töltünk fel vasárnap reggelente, a linket megosztjuk online felületeinken.

Felhívjuk a figyelmet a „Márton ládája” ételdobozunkra, melybe várjuk az adományokat a ládába helyezve vagy hivatali időben a lelkészi hivatalba.

A testvérek figyelmébe ajánljuk az Evangélikus Élet legfrissebb számát, mely az iratterjesztési asztalon található.

Perselypénz
A múlt vasárnapi perselypénz Farkasréten 10.715,- Ft, Kelenföldön pedig 39.505,- Ft volt. Mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.
Isten áldása kísérje az adakozókat és az adományokat egyaránt!

„Krisztus Jézus megtörte a halál erejét, és az evangélium által világosságra hozta az elmúlhatatlan életet.” (2 Tim 1,10)