Kelenföldi Evangélikus Gyülekezet - Hol vagyunk

2019.05.26. Hirdetés

Húsvét ünnepe utáni 5. vasárnap

1. Esküvő

– Templomunkban fogadtak egymásnak örök hűséget tegnap Vajna Anita és Iulian-Marius Buica testvéreink. Isten áldása kísérje őket közös életútjukon!

2. Alkalmaink

– Kedden délelőtt 10 órától nyugdíjas bibliakör a gyülekezeti teremben, ahol vendégeink lesznek a székesfehérvári gyülekezetből

– Szerdán 16.45 órától bibliaiskola a gyülekezeti teremben.

– Csütörtökön, mennybemenetel ünnepén 18 órakor tartunk istentiszteletet templomunkban.

– Pénteken 17 órakor kisifi a gyülekezeti teremben, 18.30 órakor az istentiszteleti felolvasók bibliaórája a lelkészi hivatalban

– Szombaton ismét megrendezzük az orgonaünnepet, mely évente visszatérő rendezvénye templomunknak. A hangversenyen ezúttal gyülekezetünk zenészei játszanak, Bence Gábor vezetésével a kamarazenekar barokk illetve klasszikus zeneszerzők orgonaveresenyeit illetve concertoját adja elő, Pál Diana közreműködésével. Egykori kántorunk, Sulyok Imre orgonaműveit is hallhatjuk a koncerten. A belépés díjtalan, szórólapok a bejáratnál találhatók.

– Két hét múlva, június 16-án közös, családi, tanévzáró istentiszteletet tartunk 10(!) órakor, amit közös piknik követ a templomkertben. Aznap csak egy(!) istentiszteletet tartunk Kelenföldön. Nagy szeretettel hívunk és várunk mindenkit! Farkasréten ua. a szokott időben, 9 órakor lesz istentisztelet. Június 2-án nem tartunk külön családi istentiszteletet (szokott rend lesz), hanem 16-ára hívunk és várunk mindenkit.

– Nyári napközis hittantáborunkat június 17–21 között tartjuk. Jelentkezni a kijáratnál található íven lehet, határidő: május 31.

3. Iratterjesztés

– Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet és a Credo legfrissebb számát – egyéb kiadványainkkal együtt.

4. Offertórium

– Az offertórium Farkasréten 7 100,- Ft, Kelenföldön pedig 85 375,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk.Legyen Isten áldása az adakozókon és az adományokon egyaránt!

A hét igéje: Szüntelenül imádkozzatok. (1Thessz 5,17)