2018. 09. 30. Hirdetés

2018. 09. 30. Szentháromság ünnepe u. 18. v.

1. Megemlékezés
– A feltámadás reménységével búcsúztunk Gillich Györgyné sz.: Szládek Zsuzsanna (†84) testvérünktől. Boldogok a halottak, akik az Úrban halnak meg! (Megemlékezés: 10.30-kor)

2. Keresztelés
– Az elmúlt vasárnap megkereszteltük Banyó Bogi kistestvérünket. Isten áldása kísérje őt szeretteivel együtt!

– Holnap 19 órakor Fiatal Apák Köre a gyülekezeti teremben.
– Kedden délelőtt 10 órától nyugdíjas Bibliakör, 16 órakor konfirmációi oktatás a gyülekezeti teremben.
– Szerdán 16.45 órától Bibliaiskola a gyülekezeti teremben, melyen Luther Lipcsei vitatételeivel foglalkozunk. Hívjuk-várjuk az érdeklődőket!
– Csütörtökön 18 órakor imaóra, 19 órától pedig a Kapukód elnevezésű bibliatanulmány-sorozat a Nagyifi és az Egyetemi Gyülekezet tagjainak részvételével a gyülekezeti teremben.
– Pénteken 17 órakor Kisifi a gyülekezeti teremben, 18.30-tól az Istentiszteleti felolvasók tanévkezdő bibliaköre az irodában.
– Jövő vasárnap 9.30 órától családi istentiszteletet is tartunk.
– Már most hirdetjük, hogy Őszi Gyülekezeti Hétvégénket október 19–21. között tartjuk. (feliratkozás, felajánlások, program)

– Az Evangélikus Élet legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.

– Az elmúlt vasárnap perselypénze Farkasréten 14.400.,- Ft, Kelenföldön pedig 102.220,- Ft volt. A mai adományainkkal országos gyűjtés keretében a szórvány gyülekezeteket támogatjuk. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Mindenki várakozva néz Rád, és Te idejében adsz nekik eledelt.
(Zsolt 145,15)