2018. 09. 23. Hirdetés

2018. 09. 23. Szentháromság ünnepe u. 17. v.

1. Megemlékezés
– A feltámadás reménységével búcsúztunk Dévényi Miklósné sz.: Rignáth Edit (†93) és Csiki István Károly (†89) testvéreinktől. Boldogok a halottak, akik az Úrban halnak meg! (Megemlékezés: 10.30-kor)

– Kedden délelőtt 10 órától nyugdíjas Bibliakör, 16 órakor konfirmációi oktatás a gyülekezeti teremben. 18 órakor pedig tanévkezdő presbiteri ülés a tanácsteremben, melyen Hokker Zsolt esperes-helyettes, budafoki lelkész tart áhítatot.
– Szerdán 16.45 órától Bibliaiskola a gyülekezeti teremben, melyen Luther Lipcsei vitatételeivel foglalkozunk. Hívjuk-várjuk az érdeklődőket!
– Csütörtökön 19 órakor folytatódik a Kapukód elnevezésű bibliatanulmány-sorozat a Nagyifi és az Egyetemi Gyülekezet tagjainak részvételével a gyülekezeti teremben.
– Pénteken 17 órakor Kisifi, 18 órakor Lakásifi a gyülekezeti teremben.
– Már most hirdetjük, hogy Őszi Gyülekezeti Hétvégénket október 19–21. között tartjuk. (Részletes program hamarosan.)

3. Egyéb
– Szerdán gyülekezetünk ad otthont az evangélikus iskolalelkészek országos találkozójának.

– Az Evangélikus Élet legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.

– Az elmúlt vasárnap perselypénze Farkasréten 7.200,- Ft, Kelenföldön pedig 58.665,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Az a győzelem, amely legyőzte a világot, a mi hitünk.
(1Jn 5,4)