Kelenföldi Evangélikus Gyülekezet - Hol vagyunk

2016. július 3. Hirdetés

2016. július 3. Szentháromság ü. u. 6. v.

1. Alkalmaink
– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaórát tartunk a gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön 18 órától imaközösséget tartunk a tanácsteremben.
– A jövő hétvégén rendezik meg Budapesten a Föld Sója című Közép-Európai Keresztyén Találkozót. A találkozó kiemelt helyszíne a Tüskecsarnok, de budapesti gyülekezetek is házigazdái egy-egy alkalomnak, így gyülekezetünk is (júl. 8-án 19.30-tól hangverseny templomunkban, júl. 9-én, reggel 8.30-tól németnyelvű Bibliatanulmány tanácstermünkben).
– Július 27–31. között lesz a 11. Szélrózsa Találkozó a Mátrában.
– Fraknó utcai szeretetszolgálatunk júliusban zárva tart.
2. Iratterjesztés
– Szeretettel ajánljuk a testvérek figyelmébe nyári Hírlevelünk bővített, 48 oldalas számát (nem postáztuk), az Evangélikus Élet krónikaszámát és egyéb kiadványainkat.
3. Offertórium
– Köszönetet mondunk a múlt vasárnap offertóriumáért, amely Farkasréten 9.600, – Ft, Kelenföldön pedig 41.880,- Ft volt. A mai adományaikkal gyülekezetünket támogatjuk. A Mindenható áldása kísérje az adakozókat és az adományokat egyaránt!

A hét igéje: Így szól az Úr, a te Teremtőd: Ne félj, mert megváltottalak, neveden szólítottalak, enyém vagy! (Ézs 43,1)