2017. szeptember 10. Hirdetés

2017. szeptember 10. Szentháromság ünnepe u. 13. v.

1. Keresztelés
– Az elmúlt héten megkereszteltük Morótz Mátyás Álmos kistestvérünket. Isten áldása kísérje a megkeresztelt gyermeket szeretteivel együtt!

2. Esküvő
– A tegnapi napon fogadtak egymásnak örök hűséget Lehoczki Szilvia és Petőcz Zsolt testvéreink. Isten áldása kísérje őket közös életútjukon!

– Holnap délelőtt 10 órakor Bibliaórát tartunk a gyülekezeti teremben, este 19 órakor pedig a Férfikör évkezdő alkalma lesz.
– Kedden délelőtt 10 órától Kismamakör a gyülekezeti teremben, 19 órától pedig Nagyifi a gyülekezeti teremben.
– Szerdán 16.45-től Bibliaiskola a gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön 19 órától énekkari próba a tanácsteremben. Az énekkar közössége szeretettel várja az új tagokat is.
– Pénteken 17 órától Kisifi ugyanott.
– REmEMBER címmel jövő hétvégén csendes hétvége lesz egyetemistáknak és fiatal felnőtteknek Révfülöpön, melyen 10 fős csapattal Nagy- és Lakásifiseink is részt vesznek Gáncs Tamás vezetésével.
– Szeptember 19-én 18 órakor presbiteri ülést tartunk, melyen vendégünk lesz dr. Bácskai Károly egyetemi docens, aki nyitó Bibliatanulmányt tart.
– Október első szombatján, 7-én kirándulást szervezünk a Reformáció egyik magyar bölcsőjébe, Sárvárra. Részletek az iratterjesztésből elvihető szórólapokon. A kirándulás jelképes összegbe kerül: 2.000,- Ft/fő. Jelentkezni korlátozott számban még lehet a kihelyezett íven.
– Hívjuk és várjuk a 12 illetve annál idősebb gyermekeket konfirmációi oktatásra. Az első óra szeptember 19-én, kedden 16.45 órakor lesz.

– Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet legfrissebb számát, és egyéb kiadványainkat.

– A múlt vasárnap perselypénze Farkasréten 11.900,- Ft, Kelenföldön pedig 59.660,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Jézus mondja: Amikor megtettétek ezeket akárcsak eggyel is a legkisebb atyámfiai közül, velem tettétek meg. (Mt 25,40)