2017. június 11. Hirdetés

2017. június 11. Szentháromság ünnepe

1. Keresztelés
– A héten megkereszteltük Varga-Krizmanics Sára kistestvérünket. Isten áldása kísérje a megkeresztelt gyermeket szeretteivel együtt!

– A szokástól eltérően holnap, hétfőn délelőtt 10 órától lesz gyülekezetünk kismamakörének évzáróalkalma a gyülekezeti teremben. Este 7 órától padig a Fiatal Felnőttek tartják záró alkalmukat.
– Kedden vendégeink lesznek a székesfehérvári bibliakör tagjai, akikkel egész napos programot szervezünk. 10 órakór megtekintjük a Nemzeti Múzeumban a reformáció emlékkiállítást. Szeretettel hívogatunk minden kedves érdeklődő testvérünket.
– Szintén kedden 18 órától presbiteri ülés lesz a tanácsteremben.
– Szerdán 19 órától a Nagyifi tartja záró alkalmát.

– Szeretettel ajánljuk Hírlevelünk nyári, bővített (40 oldalas) számát, az Evangélikus Élet legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat.

– Köszönetet mondunk a pünkösdi perselypénzért, mely Farkasréten 14.270,- Ft, Kelenföldön pedig 73.420,- Ft volt. A mai vasárnap offertóriuma gyülekezetünk céljait szolgálja. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Szent, szent, szent a Seregek Ura, dicsősége betölti az egész földet! (Ézs 6,3)