2017. április 30. Hirdetés

2017. április 30. Húsvét ü. u. 2. v.

1. Keresztelés
– Az elmúlt héten megkereszteltük Szalai Boldizsár kistestvérünket. Isten áldása kísérje a megkeresztelt gyermeket és szeretteit!
2. Megemlékezés
– Megemlékezünk két éve elhunyt Szentpétery Csaba (†84) testvérünkről (megeml. fél 11-kor). „Boldogok a halottak, akik az Úrban haltak meg”.
– Hétfőn délelőtt 10 órakor kivételesen munkaszüneti nap lévén nem tartunk nyugdíjas Bibliaórát.
– Kedden délután 16.45 órakor konfirmációi oktatás a gyülekezeti teremben, utána 18 órától szülői megbeszélés ugyanott, 19 órától pedig folyatódik a FIFA Bergman-filmklub sorozata.
– Szerdán 16.45 órakor Bibliaiskola a gyülekezeti teremben. 19 órától Nagyifi a hittanteremben.
– Csütörtökön 18 órától imaóra a gyülekezeti teremben.
– Pénteken 16 órától Kisifi a gyülekezeti teremben, 18.30-tól az Istentiszteleti felolvasók (IFA) bibliaköre az irodában.
– Jövő vasárnap, 9.30-tól családi istentiszteletet is lesz templomunkban.
– Szeretettel ajánljuk az Evangélikus Élet legfrissebb számát és egyéb kiadványainkat, köztük a Credo 2016/3-4. számát.
– Köszönetet mondunk az offertóriumért, mely Farkasréten 6.100,- Ft, Kelenföldön pedig 40.170,- Ft volt. Isten áldása legyen az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Jézus mondja: Én vagyok a jó pásztor. Az én juhaim hallgatnak a hangomra, és én ismerem őket, ők pedig követnek engem. Én örök életet adok nekik. (Jn 10,27-28)