2017. március 26. Hirdetés

2017. március 26. Böjt 4. v.

1. Keresztelés:
– A tegnapi napon megkereszteltük Árvay Lilla és Árvay Attila kistestvéreinket. Isten áldása kísérje a megkeresztelt gyermekek és szeretteik életét!

2. Alkalmaink a szokott rendben lesznek megtartva
– Hétfőn 10 órakor Nyugdíjas bibliaóra.
– Kedden délután 16.45 órakor konfirmációi oktatás.
– Szerdán 18 órakor, templomunkban folytatódik zenés ökumenikus böjti sorozatunk Árulások címmel (szórólapok elvihetőek). Az alkalmon Pataky Albert a Magyar Pünkösdi Egyház egyház-elnöke hirdeti Isten igéjét. Elhangzik Vivaldi Stabat Matere. Utána 19 órától Nagyifi a hittanteremben.
– Pénteken 16 órától Kisifi a gyülekezeti teremben, 18.30-tól pedig az Istentiszteleti felolvasók (IFA) bibliaköre az irodában.
– Szombaton Egyházkerületi Missziói Nap lesz Aszódon.
– Jövő vasárnap családi istentiszteletet is tartunk 9.30-tól templomunkban.
– Az Ev. Élet legújabb számát és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.
4. Egyéb
– Felhívjuk a testvérek figyelmét az adó 1%-ára, amelyről részleteket és a technikai számokat az iratterjesztési asztalon találunk.
5. Offertórium:
– Köszönetet mondunk az elmúlt vasárnap offertóriumaiért, mellyel az Evangélikus Hittudományi Egyetemen folyó oktatást támogattuk: Farkasréten 9.400,- Ft, Kelenföldön pedig 57.575,- Ft gyűlt össze. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Legyen Isten áldása az adakozókon és az adományokon egyaránt!

Ha a búzaszem nem esik a földbe, és nem hal meg, egymaga marad, de ha meghal, sokszoros termést hoz. (Jn 12,24)