2017. február 12. Hirdetés

2017. február 12. Hetvened v.

1. Megemlékezés
– Dr. Balázs Sándor (1 éve hunyt el, megeml: 10.30). Boldogok, akik az Úrban haltak meg!
– Gyülekezetünk konfirmandusai és kisifisei most hétvégén regionális hitmélyítő táborban vesznek részt Fóton. Gondoljunk rájuk imádságban!
– A kelenföldi vesperák 21 éves évfordulója alkalmából ma este 18 órától hálaadó alkalom lesz templomunkban.
– Holnap 10 órakor Nyugdíjas bibliaóra lesz a gyülekezeti teremben, este 19 órától pedig Férfiklub (FÉK), melyen Hit és tudomány címmel Prőhle Péter tart bevezető előadást.
– Kedden délelőtt 10 órától kismamakör a gyülekezeti teremben, délután 16.45 órától konfirmációi oktatás, 18 órától pedig a Hírlevél Szerkesztősége tartja űlését a lelkészi hivatalban.
– Szerdán 16.45-től Bibliaiskola, 19 órától Nagyifi a gyülekezeti teremben.
– Pénteken 16 órától Kisifi ugyanott.
– Az Evangélikus Élet legújabb számát és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.
4. Egyéb
– A Női kör következő alkalmára az olvasnivaló elvihető az iratterjesztési asztalról.
– Már most hirdetjük, hogy az idei áldozati vasárnapot március 5-én tartjuk, melyről levelet e hónap közepén küldünk ki minden családnak.
– Idei tavaszi gyülekezeti hétvégénket pedig április 21–23. között tartjuk Balatonszárszón. Jelentkezni lelkészeinknél, illetve a kelenfold@lutheran.hu címen lehet.
– Hálát adunk a múlt heti offertóriumért, mely Farkasréten 11.000, – Ft, Kelenföldön 55.895,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Legyen Isten áldása az adakozókon és az adományokon egyaránt!

A hét igéje: Nem a magunk igaz tetteiben, hanem a te nagy irgalmadban bízva visszük eléd könyörgéseinket. (Dán 9, 18)