2017. január 22. Hirdetés

2017. január 22. Vízkereszt ü. u. 3. v.

1. Temetés

– A héten kísértük utolsó földi útjára Fodor György (†86) testvérünket (Megeml.: 10.30). Boldogok, akik az Úrban haltak meg!

– Holnap 10 órakor Nyugdíjas bibliaóra, este 18.30 órai kezdettel pedig Női kör a gyülekezeti teremben.
– Kedden délután 16.45 órakor konfirmációi oktatás.
– Szerdán 16.45-től Bibliaiskola a gyülekezeti teremben, 19 órától Nagyifi a hittanteremben.
– Pénteken 16 órától a Kisifi tartja alkalmát a gyülekezeti teremben.
– Jövő szombaton gyülekezeti elnökségek találkozója lesz Aszódon – egyházkerületünk szervezésében, ahol gyülekezetünk is képviselteti magát.

– Az Evangélikus Élet legújabb számát, a 2017-es gyülekezeti, gyermekrajzos naptárunkat (600,- Ft), az Útmutatót, Evangélikus Naptárt, a Botta István életéről szóló könyvünket, és egyéb kiadványainkat ajánljuk a testvérek figyelmébe.

– Hálát adunk a múlt heti offertóriumért, mely Farkaréten 14.500, – Ft, Kelenföldön 40.590,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. Legyen Isten áldása az adakozókon és az adományokon egyaránt!

A hét igéje: ”Akkor eljönnek napkeletről és napnyugatról, északról és délről, és asztalhoz telepednek az Isten országában.  (Lk 13,29)