2016. október 2. Hirdetés

2016. október 2.                                    Szentháromság ü. u. 19. v.

1. Temetés

– A feltámadás reménységével búcsúztunk el Csonka Gáborné sz. Zatykó Mária testvérünktől (†89). (megemlékezés fél 11-kor) Boldogok a halottak, akik az Úrban haltak meg.

2. Megemlékezés:

– Formanek Istvánné sz. Missura Mária (5 éve hunyt el) (megemlékezés fél 11-kor Kelenföldön)

– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaóra a gyülekezeti teremben.

– Kedden 16.45-től konfirmációi előkészítő a gyülekezeti teremben

– A jótékonysági karácsonyi vásárt szervező csapat új tagokat vár a soraiba. Első megbeszélésük kedden, 18 órakor lesz a gyülekezeti teremben, amelyre szeretettel várnak minden segíteni vágyót!

– Szerda a hétfői

– Szerdán 16.45 órakor Bibliaiskola lesz a gyülekezeti teremben, 19 órakor pedig a Nagyifi összejövetele.

– Csütörtökön 18 órától imaóra lesz a gyülekezeti teremben.

– Pénteken 16 órától a Kisifi összejövetele ugyancsak a gyülekezeti teremben

– Már most hirdetjük őszi gyülekezeti hétvégénket – (szórólap, ebéd!)

– Szeretettel ajánljuk a testvérek figyelmébe az Evangélikus Élet magazinszámát és egyéb kiadványainkat.

5. Egyéb

– Gyülekezeti kirándulást szervezünk Sepsiszentgyörgyre október 28. és november 1-e között. A kirándulásra a jelentkezés lezárult. Kérjük, hogy aki még nem tette, a hétvége költségét (28.000,- Ft) az iratterjesztési asztalnál, vagy a lelkészi hivatalban, hivatali órában fizesse be. Köszönjük!

– a holnapi naptól a hittanórák miatt új hivatali rend lép életbe a lelkészi fogadóórák tekintetében, ezt a faliújságokon, valamint a héten megjelenő Hírlevelünkben is közzé tesszük

– Köszönetet mondunk a múlt vasárnapi offertóriumért, mely Farkasréten 13.200,- Ft, Kelenföldön pedig 39.875,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. A Mindenható áldása kísérje az adakozókat és az adományokat egyaránt!

A hét igéje: Mindenki várakozva néz Rád, és Te idejében adsz nekik eledelt. (Zsolt 145,15)