2016. szeptember 25. Hirdetés

2016. szeptember 25. Szentháromság ü. u. 18. v.

1. Keresztelés
– Az elmúlt héten megkereszteltük Komáromi Szófia Léna kistestvérünket. Isten áldása kísérje megkeresztelt testvérünket és szeretteit!
– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaóra a gyülekezeti teremben.
– Kedden 16.45-től konfirmációi előkészítő a gyülekezeti teremben, 18 órától presbiteri ülés a tanácsteremben.
– Szerdán 16 órakor a családi istentisztelet szervező csapat soron következő alkalma lesz a lelkészi hivatalban
– Szintén szerdán 16.45 órakor Bibliaiskola lesz a gyülekezeti teremben, 19 órakor pedig a Nagyifi összejövetele.
– Pénteken 16 órától a Kisifi összejövetele ugyancsak a gyülekezeti teremben, 18.30-tól az Istentiszteleti felolvasók (IFA) alkalma az irodában.
– Jövő hét vasárnap 9.30-tól családi istentiszteletet is tartunk
– A jótékonysági karácsonyi vásárt szervező csapat új tagokat vár a soraiba. Első megbeszélésük október 4-én, kedden 18 órakor lesz a gyülekezeti teremben, amelyre szeretettel várnak minden segíteni vágyót!
– Szeretettel ajánljuk a testvérek figyelmébe az Evangélikus Élet krónikaszámát és egyéb kiadványainkat.
4. Egyéb
– Gyülekezeti kirándulást szervezünk Sepsiszentgyörgyre október 28. és november 1-e között. A kirándulás 28.000,- Ft-ba fog kerülni, jelentkezni 15.000,- Ft előleg befizetésével az iratterjesztési asztalon kihelyezett íven illetve a lelkészi hivatalban lehet. Az elszállásolás testvérgyülekezti tagoknál lesz. A további részletekről a jelentkezőknek rövid időn belül tájékoztatást adunk.
– Köszönetet mondunk a múlt vasárnapi offertóriumért, mely Farkasréten 8.720,- Ft, Kelenföldön pedig 35.800,- Ft volt. A mai adományainkkal országos gyűjtés keretében a szórvány gyülekezeteket támogatjuk. A Mindenható áldása kísérje az adakozókat és az adományokat egyaránt!

A hét igéje: Mindenki várakozva néz Rád, és Te idejében adsz nekik eledelt. (Zsolt 145,15)