2016. augusztus 14. Hirdetés

2016. augusztus 14. Szentháromság ü. u. 12. v.

1. Esketés
Az elmúlt héten fogadtak egymásnak örök hűséget Szenczy Dániel és … testvéreink. Isten áldása kísérje őket közös életútjukon.

– Holnap délelőtt 10 órakor bibliaórát tartunk a gyülekezeti teremben.
– Csütörtökön a Kisifi 11 tagja a lelkészházaspár vezetésével Kolozsvárra utazik, ahol a város nevezetességein túl részt vesznek a Kolozsvári Magyar Napok néhány rendezvényén is.

– Szeretettel ajánljuk a testvérek figyelmébe nyári Hírlevelünk bővített, 48 oldalas számát (nem postáztuk), az Evangélikus Élet krónikaszámát és egyéb kiadványainkat.

– A múlt vasárnapi offertórium Farkasréten 8.350, – Ft, Kelenföldön pedig 29.405,- Ft volt. A mai adományainkkal gyülekezetünket támogatjuk. A Mindenható áldása kísérje az adakozókat és az adományokat egyaránt!

A hét igéje: A megrepedt nádszálat nem töri össze, a füstölgő mécsest nem oltja el. (Ézs 42,3)